Verslo analitika SAP Fiori stiliumi – BI Launchpad 4.2 SP04

2017 metų pavasario ir vasaros sandūroje klasikiniai SAP verslo analitikos sprendimai ne tik pasipildė nauju funkcionalumu bei galimybėmis, bet ir tvirtais žingsniais pradėjo savo kelionę šiuolaikiškos, patogios, suderintos su mobiliais įrenginiais bei inovatyvios galutinio naudotojo sąsajos link. Šiame straipsnyje aš aprašysiu naująjį SAP Fiori stiliaus SAP BusinessObjects BI 4.2 SP04 BI Launchpad portalą.

2017 metų gegužės mėnesį SAP išleido labai lauktą SAP BusinessObjects BI 4.2 SP04 atnaujinimą. Šioje versijoje šalia klasikinio SAP BusinessObjects BI Launchpad portalo (pasiekiamo naudojant …/BOE/BI nuorodą) dienos šviesą išvydo naujasis SAP Fiori (https://www.sap.com/products/fiori.html) stiliumi ir naudojimo principais sukurtas SAP BusinessObjects BI Launchpad portalas – pasiekiamas naudojant …/BOE/BILaunchpad nuorodą. Šiuo metu yra aktyvūs ir pasiekiami abudu portalai, tad naudotojas priklausomai nuo poreikių ir galimybių gali rinktis tą, kuris geriausiai atitiks jo lūkesčius.

Nors tai tėra tik pats pirmasis SAP BusinessObjects BI Launchpad (SAP Fiori) žingsnis, jau dabar šiame portale mes galime aptikti visą spektrą laukiamų ir tikėtinų SAP verslo analitikos portalo galimybių bei suvokti, kuria linkme šis portalas bus vystomas ateityje.

Atvėrus pirmąjį portalo puslapį mus pasitinka paprastas bet elegantiškas prisijungimo langas. Jeigu norėsite jungtis naudodami išorinius prisijungimo tipus, jums reikės pakoreguoti “bing.conf” nustatymų laikmeną.

SAPBOBING42SP04_001

Prisijungę namų puslapyje turėsite galimybę visus portalo dokumentus surūšiuoti bei sugrupuoti pagal kategorijas, matyti visus dokumentus viename sąraše, apriboti tik jūsų asmeninius arba pamėgtus dokumentus arba apsiriboti tik paskutiniais naudotais. Dokumentus galima vaizduoti kaip sąrašą arba kaip paveiksliukus.

SAPBOBING42SP04_002

Su šiame puslapyje esančiais dokumentais galima pradėti dirbti nedelsiant, iškvietus dokumento kontekstinį meniu bei pasirinkus norimą atlikti veiksmą.


Esant namų puslapyje labai lengva ir paprasta atlikti dokumentų paiešką naudojant raktinius užklausos žodžius bei filtrus, o, suradus reikiamą dokumentą, pradėti su juo dirbti.

Dokumentus taip pat galima pasiekti naudojant ne tik BI Launchpad portalo namų skirtuką bet ir atnaujintą ataskaitų bei katalogų biblioteką.

SAPBOBING42SP04_004

Ataskaitų platinimas ir viešinimas (Scheduling) tapo dar lengvesnis bei intuityvesnis galutiniam verslo analitinės aplinkos naudotojui. Platinimo procesas gali būti labai lengvai iškviestas bet kuriai ataskaitai, o, užpildžius visą reikiamą informaciją, išsaugotas bei paleistas.

SAPBOBING42SP04_005

Platinamų ataskaitų būsena labai vizualiai ir akivaizdžiai pateikiama BI Launchpad / Schedule skirtuke. Šiame lange labai paprasta apriboti norimo matyti periodo platinamas ataskaitas, jų įvykdymo būseną bei pasirinkti norimą atlikti tolimesnį veiksmą.

Naujajame BI Launchpad (SAP Fiori) portale vartotojai taip pat gali vienas kitam siųsti ataskaitas (Inbox) bei, esant poreikiui, atstatyti ištrintas ataskaitas (Recycle Bin). Visiškai pakeistas, supaprastintas bei atnaujintas ir portalo bei paskyros nuostatų langas.

SAPBOBING42SP04_007

SAPBOBING42SP04_008

SAP BusinessObjects BI Launchpad (SAP Fiori) – paprastas, intuityvus, interaktyvus bei strategiškai svarbus SAP verslo analitikos ateities portalas.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s